Strona główn Porady Wesele w okolicach Krakowa. Gdzie urządzić piękne i niedrogie przyjęcie?

Wesele w okolicach Krakowa. Gdzie urządzić piękne i niedrogie przyjęcie?

przez Saski

Planowanie wesela jest nie lada wyzwaniem. Trzeba wziąć wtedy pod uwagę wiele czynników – od miejsca przyjęcia, poprzez wybranie usługodawców jak fotograf, kamerzysta czy zespół lub DJ, a skończywszy na atrakcjach i upominkach dla gości. Planowanie warto rozpocząć od wyboru lokalu. Gdzie warto urządzić swoje wymarzone wesele? Kraków jest popularnym miejscem do organizacji przyjęć weselnych. To królewskie, zabytkowe miasto może spowodować, że wydarzenie stanie się jedyne w swoim rodzaju. Jednak koszty związane z weselem w Krakowie nie są niskie, zwłaszcza wtedy, gdy impreza ma być na najwyższym poziomie. Warto wtedy wziąć pod uwagę nieco inną lokalizację – okolice Krakowa to także doskonałe oferty dla przyszłych nowożeńców.

Okolice Krakowa – wesele nie tylko dla oszczędnych

Koszty organizacji wesela w głównej mierze zależą od wybranego lokalu. Tutaj ceny mogą naprawdę różnić się pomiędzy sobą nawet o ponad połowę przy podobnej ofercie menu. Dostępne są lokale, które mogą urządzić uroczyste przyjęcie w cenie już około 180 złotych od osoby, natomiast inne mogą zażyczyć sobie aż ponad 250 złotych za „talerzyk”. Najczęściej wyższe ceny powiązane są z lokalizacją, dlatego też w największych miastach za organizację wesela trzeba zapłacić więcej. Wobec tego wtedy, gdy planowane jest wesele okolice Krakowa to wiele interesujących propozycji, które warto wziąć wtedy pod uwagę.

Wesele w Zatorze – niezapomniane przyjęcie w przystępnej cenie

W okolicy Krakowa działa wiele restauracji, domów przyjęć oraz hoteli, w których można urządzić piękne przyjęcie weselne, które na długi czas pozostanie w pamięci i w sercach gości. Warto wziąć pod uwagę także miejscowość Zator, która zlokalizowana jest niedaleko Wadowic. Zator znany jest przede wszystkim z działających tam parków rozrywki, które od lat przyciągają spragnionych emocji. W miejscowości działa też prężna baza noclegowa, a wraz z nią dostępne są przestrzenie do urządzania przyjęć, także wyjątkowych wesel. Ceny są przystępne, a okolice malownicze, dlatego organizacja wesela poza miastem może być strzałem w dziesiątkę nie tylko dla osób poszukujących oszczędności! Z propozycjami domów przyjęć, restauracji i hoteli w Zatorze i w okolicy warto zapoznać się z wyprzedzeniem. Rosnące zainteresowanie ze strony narzeczonych planujących śluby powoduje, że także tam należy wykonać wcześniejszą rezerwację na salę weselną. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz w internecie, ale najlepiej udać się też na miejsce osobiście, by zobaczyć je na żywo.